.:Virtual Quest :..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ,,DJ-ejevi"

Go down 
+5
.:Hallucinogirl:.
Damage
ceki
Ushljokana Sljokica
Destruction
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
weber
Moderator
weber


Number of posts : 30
Age : 36
Location : St.Pazova
Registration date : 2008-05-10

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime23/5/2008, 02:20

dobro ajde necemo vishe u off,...
Svaki dj Prvo treba da stalno bude u toku sa muzikom slusha preslushava izgradjuje neki svoj stil koji ce vrteti na zurci,ali takodje mora biti flexibilan da odradi i drugi pravac u Trance-u,posle toga jako je bitna tehnika,sto se postize redovnom Vezbom,i na trecem mestu mislim da ne treba spremati Mix kod kuce nego jednostavno osetiti sta publika hoce,kad ih treba spustiti,a kad dici,kad osetish to.Sve ce ici od ruke sto se naravno postize kroz vreme,posle dosta zurki i Rada,i ja sam pocetenik,dugo sam radio na Programima na kompjuteru,to moze da radi ko hoce,ali kad uzmesh opremu i kad se odlucish da izdvojish toliki novac za tako nesto,onda se trudish da budesh sto bolji u tome,tako da ko je stvarno zainteresovan neka gura i neka radi i neka se trudi,Kvalitet uvek ispliva na Povrshinu...
Back to top Go down
Mozza
Moderator
Mozza


Number of posts : 160
Age : 40
Location : Pancevo
Registration date : 2008-05-15

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime23/5/2008, 15:30

weber wrote:
Svaki dj Prvo treba da stalno bude u toku sa muzikom slusha preslushava izgradjuje neki svoj stil koji ce vrteti na zurci,ali takodje mora biti flexibilan da odradi i drugi pravac u Trance-u
slazem se,treba biti u toku..medjutim ima i djeva koji se previse tripuju,vrte samo novu muziku..meni licno je to smesno,najvise volim kombinaciju novog i starog pogotovo sto pravac koji najvise volim fullon ima daleko vise kvalitetnijih starih izdanja...mesavina rula :)
weber wrote:
mislim da ne treba spremati Mix kod kuce nego jednostavno osetiti sta publika hoce
kada sam pocinjao na nekim lokalnim zurkama ovde u Pancevu spremao sam setove sto mi sada jako smesno deluje..pogotovo sto danas u 90% slucajeva ne znam do pred sam pocetak zurke u kom terminu cu raditi,tako i da hocu ne mogu da spremam set lol...
Back to top Go down
http://www.myspace.com/chaoticbeatsorg
weber
Moderator
weber


Number of posts : 30
Age : 36
Location : St.Pazova
Registration date : 2008-05-10

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime23/5/2008, 18:16

Sve si rekao nema sta da se doda,a to sto se tripuju vrte samo novo to je cista glupost,recimo meni je draze da pustim cosmu iz 2003 nego neku krntiju koja je izasla pre mesec-dva...

U sustini nema preterane nauke samo vezba,vezba i Vezba...
Back to top Go down
millica
dummy observer
millica


Number of posts : 43
Age : 42
Registration date : 2008-05-22

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime25/5/2008, 23:38

mislim da je prvo u pitanju SLUH, pa onda kasnije vezhbaj shinko ... DJ
Back to top Go down
DrUiD
Eye and the sky
DrUiD


Number of posts : 289
Age : 36
Location : Beograd
Registration date : 2008-05-14

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime28/5/2008, 01:13

Upravo to...
Dzabe tebi vezba...kada ti nemas sluha..
Back to top Go down
ceki
Eye and the sky
ceki


Number of posts : 414
Age : 36
Location : far far away....
Registration date : 2008-05-15

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime29/5/2008, 22:16

Prvo treba skrpiti kintu za mixer, plejere i sluske...
Pa tek onda pricati o svemu ostalom.
Nikola ocemo ti i ja da pustamo zajedno, krenemo neku produkciju i za 7 godina eto nas u skcu vrtimo... lol!
Back to top Go down
Damage
Administrator
Administrator
Damage


Number of posts : 310
Age : 36
Location : Beograd
Registration date : 2008-05-08

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime8/7/2008, 10:46

Ali pored svega toga,mozes ti da krenes da vezbas sam ali nekako je bolje kad ti neko pokaze sta je dobro,cisto da te pogura malo...
Back to top Go down
https://virtualquest.forumotion.com
weber
Moderator
weber


Number of posts : 30
Age : 36
Location : St.Pazova
Registration date : 2008-05-10

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime8/7/2008, 22:42

Dovoljno je da ti jednom neko pokaze osnovne stvari,i tjao...ostalo sve sam provaljujesh...
Back to top Go down
Mozza
Moderator
Mozza


Number of posts : 160
Age : 40
Location : Pancevo
Registration date : 2008-05-15

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime9/7/2008, 23:27

taj neki fazon...nikakva nauka... :)
Back to top Go down
http://www.myspace.com/chaoticbeatsorg
DrUiD
Eye and the sky
DrUiD


Number of posts : 289
Age : 36
Location : Beograd
Registration date : 2008-05-14

,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime26/7/2008, 23:52

ceki wrote:
Prvo treba skrpiti kintu za mixer, plejere i sluske...
Pa tek onda pricati o svemu ostalom.
Nikola ocemo ti i ja da pustamo zajedno, krenemo neku produkciju i za 7 godina eto nas u skcu vrtimo... lol!
Cuj njega...vrtecemo...samo tako...
Evo pocinje da se skuplja kinta za opremu...
Back to top Go down
Sponsored content





,,DJ-ejevi" - Page 2 Empty
PostSubject: Re: ,,DJ-ejevi"   ,,DJ-ejevi" - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
,,DJ-ejevi"
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:Virtual Quest :.. :: Junk Yard :: H8 Box-
Jump to: