.:Virtual Quest :..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Grand show

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Damage
Administrator
Administrator
Damage


Number of posts : 310
Age : 36
Location : Beograd
Registration date : 2008-05-08

Grand show Empty
PostSubject: Grand show   Grand show Icon_minitime30/5/2008, 14:45

Grand production a.k.a. sranja.

Karleusa,Sejo Kalas,Seka Aleksic,Mile Kitic i ostali retardi... lol!
Back to top Go down
https://virtualquest.forumotion.com
ceki
Eye and the sky
ceki


Number of posts : 414
Age : 36
Location : far far away....
Registration date : 2008-05-15

Grand show Empty
PostSubject: Re: Grand show   Grand show Icon_minitime31/5/2008, 12:32

Ispisam im se svima na kosu!!!!!!!!!!! blowingup
Back to top Go down
.:Hallucinogirl:.
VIP
.:Hallucinogirl:.


Number of posts : 554
Age : 34
Location : Under waterfall...
Registration date : 2008-05-19

Grand show Empty
PostSubject: Re: Grand show   Grand show Icon_minitime31/5/2008, 12:49

Ne smetaju mi...Mlate pare (dodushe mnogo manje od onih cifara kojim se frljaju) i boli ih uvo...

Ja krivim narod koji sleeeepo slusha samo to i svaki Grand show, paradu shta vec, prate netremice...Brdo klinaca (14-15 godina) zna svaku pesmu proisteklu iz te produkcije a za Bijelo Dugme npr. nisu nikad chuli (ne volim BD, ali za njih znaju ljudi 7-77, pa mi je totalno bizarno shto danashnji klinci ne znaju za njih)...

Nazalost, nashim ljudima kao da su stavili amove pa prate samo to, te im se na taj nachin namece neki potpuno pogreshan sistem vrednosti (svi znamo o chemu se peva u "chuvenoj" Tininoj bundi od nerca-eh da je jedina).

Interesantno je to shto ni stariji ljudi ne primecuju koliko je to degradirajuce, vec idu tamo i tapshu toj Seki, Mini, Tini etc...Dok ono shto se prikazuje na TV Dugi ne znam ni kako da nazovem X_X

Ispada da su taj Sasha Popovic i Fahreta Jahic (+ Nedjo Kostic) jedini pametni koji muzu i shishaju danashnje slepce medju kojima, nisam mogla da verujem, ali ima i vrrrrlo pametnih i obrazovanih ljudi O_O
Back to top Go down
ceki
Eye and the sky
ceki


Number of posts : 414
Age : 36
Location : far far away....
Registration date : 2008-05-15

Grand show Empty
PostSubject: Re: Grand show   Grand show Icon_minitime31/5/2008, 12:56

Evo recimo ja sam sinoc zalutao na neko mesto u Indjiji, i ispostavil ose da je Amadeus Bend live.. i bogami bilo zezanje... Ne slusam domacicu ali ono svirali su Tomu, BD, i jos neke njihove stvari.. Bilo je fino, za promenu.. Dok recimo tako ne bih mogao da uzivam uz Seku i Karleusu i ostatak... Te njihove pesme nemaju veze sa vezom, one sve sto rade jeste sviraju kurcu!!!!! Dok recimo Toma zna o cemu peva i pesma ima dusu... slava mu...
Back to top Go down
Sponsored content





Grand show Empty
PostSubject: Re: Grand show   Grand show Icon_minitime

Back to top Go down
 
Grand show
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
.:Virtual Quest :.. :: Junk Yard :: H8 Box-
Jump to: